Nasz Szpital włącza się w kampanię „Bezpieczny Maluch”

Bezpłatne warsztaty dla ciężarnych
Kampania „Bezpieczny Maluch” to największa akcja dotycząca bezpiecznego macierzyństwa, w ramach której na terenie całego kraju odbywają się bezpłatne warsztaty dla ciężarnych.

Na przełomie maja i czerwca warsztaty planowane są również w naszym województwie – 29 maja w Grudziądzu i 1 czerwca w Bydgoszczy.
Spotkanie w Bydgoszczy współorganizowane jest przez Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela, który dołączył do grona Partnerów Kampanii.

Podczas warsztatów będzie można skorzystać z porad doświadczonego ratownika medycznego dotyczących udzielania pierwszej pomocy niemowlętom oraz zapoznać się z zasadami bezpiecznego podróżowania zarówno kobiety ciężarnej jak i dziecka. Eksperci poruszą także temat odpowiedniego żywienia niemowląt oraz metod wsparcia laktacji.

Na koniec każdego spotkania uczestnicy będą mieli możliwość wygrania atrakcyjnych nagród przygotowanych przez Partnerów Kampanii
Spotkania zaplanowano w godzinach popołudniowych, tj. od 17:00 do 20:30.
29 maja w Grudziądzu, w Hotelu Rad przy ul. Chełmińskiej 144.
1 czerwca w Bydgoszczy, w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. J. Biziela.

Osoby chętne do wzięcia udziału w  warsztatach proszone są o wcześniejszą rejestrację na stronie www.bezpiecznymaluch.pl »