Uroczyste wręczenie Medalu Kazimierza Wielkiego naszemu Szpitalowi

19 kwietnia 2012 r., podczas uroczystej sesji Rady Miasta Bydgoszczy, z okazji 666 rocznicy nadania Bydgoszczy praw miejskich, Pani Dyrektor dr n.med. Wanda Korzycka Wilińska odebrała w imieniu Szpitala Uniwersyteckiego Nr 2 im. dr J. Biziela Medal Kazimierza Wielkiego - najwyższe odznaczenie przyznawane przez Radę Miasta Bydgoszczy.

W uzasadnieniu przyznania naszemu Szpitalowi tej prestiżowej nagrody, stanowiącym część uchwały Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 28 marca 2012r., możemy przeczytać m.in.:
  "Szpital Uniwersytecki nr 2.im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy jest placówką świadczącą profesjonalne i wysokiej jakości usługi.
  "Struktura organizacyjna jest ściśle związana z dążeniem by stać się nowoczesnym i sprawnie zarządzanym ośrodkiem medycznym ..."
  "Szpital im dr J. Biziela jest wysokospecjalistyczną placówką o ustalonej renomie, świadczącym usługi medyczne na odpowiednio wysokim poziomie. Jest to możliwe dzięki wysokiej klasy zespołowi fachowców."

W zakładce galeria, dostępne są zdjęcia z uroczystości.