Filmowe Czwartki w Bizielu

28 lutego, o godzinie 15.30, w Sali Narad naszego Szpitala odbył się pierwszy z planowanego cyklu darmowych pokazów filmowych dla pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr J. Biziela.

Podczas pierwszej projekcji wyświetlony został melodramat w reżyserii Richarda LaGravenese'a pt. "P.S. Kocham Cię".

Nasz Szpital to jeden z największych ośrodków w regionie. Rocznie hospitalizowanych jest tu około 38 tysięcy osób. Mamy nadzieje, że organizowane cyklicznie darmowe pokazy filmowe, staną się dla naszych pacjentów "odskocznią" od szpitalnej codzienności.

Przed kolejnymi projekcjami filmów, na każdym z oddziałów wywieszane zostaną plakaty z informacją o konkretnym pokazie.

Zarząd Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr J. Biziela bardzo dziękuję MONOLITH FILMS S.A. za umożliwienie organizowania publicznych pokazów filmowych w naszym Szpitalu oraz wypożyczalni BEVERY HILLS w Bydgoszczy za darmowe udostępnianie filmów.